Встановлення виндовс Полтава

Встановлення виндовс Полтава
Комп’ютерний сервіс «DoktorPC» – надає широкий спектр послуг, по Установці windows та інших ОС, роботу виконаємо по найвищій якості, швидко і не дорого, ви і ваш комп’ютер будете задоволені.

Коротко про послузі установка виндовс в Полтаві.

Ми пропонуємо вам можливі варіанти наших послуг, при першій експлуатації або за бажанням можна зробити, чисту установку виндовс, що дасть вам можливість користуватися комп’ютером на всі 100%, при необхідності настроїти windows, мі налаштуємо її так як годиться для комфортної та безпечної роботи на ПК або ноутбука, для переустановлення виндовс наші фахівці з ремонту комп’ютерів зроблять свою роботу на відмінно, для відновлення windows, майстру Зажадаєте трошки більше часу, але якщо вам так треба то він зможе, а почистити ваш нетбук, персональний комп’ютер, планшет, з ОС виндовс від шкідливого програмного забезпечення, вірусів, троянів, програм вимагачів або небажаного ПЗ та іншого сміття, для комфортної роботи на вашому комп’ютерному обладнанні.

Чистий установка виндовс на ваш компютер.

Ви тільки купили комп’ютер і там ще немає ОС windows, або з комп’ютером ви купили ліцензійну ОС виндовс і вона на диску а не комп’ютері, ми встановимо вашу ліцензійну ОС, правильно і як потрібно, адже поставити віндовс може і школяр а правильно і якісно встановити може тільки спеціалізований майстер, повірте що краще звернутися до майстра, адже це гарантія безпеки вашої інформації і надійна, довга робота вашої ОС.

Налаштування віндовс.

Після установки, виндовс потрібно правильно налаштувати, в ОС є багато всіляких налаштувань, які могут грати важливу роль, наприклад, якщо не включити брандмауер то ваш комп’ютер можна зламати за пару хвилин, і таких налаштувань в виндов безліч, майстер налаштує ОС під ваші потреби і якщо ви не будете користуватися деякими можливостями виндовс, наш майстер їх відключить, що підвищить швидкість роботи комп’ютера, іноді й на 50%.

Перевстановлення Віндовс в Полтаві.

Перевстановлення виндовс це коли стара ОС відновленню не підлягає і її потрібно перевстановити, майже те ж що і установка виндовс але тільки дані зберігатися а стара операційка віддалитися, ви й самі можете перевстановити віндовс але де гарантія що ваші фотографії та інші важливі дані не пропадуть, ось тут ми вам і допоможемо, ми перевстановити вам Windows із збереженням всіх даних які вам потрібні, ніби фото або програми з настройками, також при самостійній перевстановлення у вас залишиться багато сміття і хвостів від старої (неробочий) виндовс, що позначиться на швидкості роботи комп’ютера.

Відновити неробочу Windows.

Найскладніший варіант, складність полягає в тому що потрібно видалити вірус або інше шкідливе ПЗ, і відновити цілісність структури файлів і реєстру в той стан в якому все буде працювати як годиться, випадки бувають різні, але в основному відновлення Windows в робочий стан це складніше ніж чиста установка або переустановка, нашим майстрам подобаються складності, ми любимо вирішувати складні завдання, це приносить нам радість. Ми гарантуємо вам що ми відновимо вашу виндовс, в 70% випадків, нам вдається, відремонтувати операційну систему.

Частка віндовс.

K нам потрібно звертатися, коли ваш комп’ютер почав працювати повільно або windows видає помилки при завантаженні або виндовс запускається через раз, з’являється, незрозуміла вам помилка на синьому екрані, або програми закриваються і вискакує помилка, звертатися за чищенням виндовс потрібно тоді коли у вас виникли проблеми при роботі на комп’ютері. Ми очистимо вашу операційну систему від сміття, вірусів, непотрібних програм, які встановилися без вашого відома, почистимо реєстр до первісного стану, ваша виндовс буде ка нова, зробимо дану процедуру швидко і якісно і звичайно не дорого.

Безкоштовний виїзд майстра, тільки по місту.
Майстер встановлює тільки справжню ліцензійну Windows.

Сторінка про установку віндовс на Англійській мові.
Страница об Установке виндовс на Русском языке.
Також вам буде корисні наступні пости на тему Встановлення віндовс в Полтаві:

RemontPC 13 August 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 оценок, в среднем: 4.43 из 5)
Loading...

1 коментар до "Встановлення виндовс Полтава"

  1. Огромное спасибо вашей службе, не думал что можно было что-то установить на мой старый компьютер, после установки windows и оптимизации компьютер начал работать ну раз в 10-ть быстрее.
    Ещё раз спасибо, отличный сервис рекомендую.

Leave a Reply