Створення сайтів в Полтаві

Створення сайтів в ПолтавіВеб студія DoktorWEB – Надає професійні послуг в сфері ВЕБ розробки, створення сайтів будь-якої складності, від сайту візитки до інтернет магазину, переробкою або воскресінням старих сайтів, версткою красивого сучасного дизайну, портированием баз даних сайтів, витяг важливої інформації з баз, будь то телефонна база ваших клієнтів або просто ники користувача, СЕО оптимізацією під пошукові запити.

+38 0990416206

Перелік послуг з веб студії “Doctor WEB”

Створення сайту – від сайту візитки до інформаційного порталу, будь-якої складності.
Доопрацювання сайту – доопрацювати сайт, з новим дизайном і технологіями.
Дизайн сайту – зробити красивий адаптивний дизайн зможемо ми.
Обслуговування сайту – ваш сайт потрібно розвивати і оновлювати інформацію.
Підтримка сайту – для безпечної і безперебійної роботи.
Розкрутка сайту – просування по пошуковим запитам і підвищення рейтингу.
Реєстрація домену – купуй імена до сайту тільки унікальні.
Хостинг для сайту – розміщення вашого сайту на нашому хостингу.
Створення сайтів і корисні поради

Створення сайту.

Як для особистих потреб, будь то особистий блог або керівництва, інструкції для широкого користування, форум на будь-яку тему або з будь-яким дизайном, сайт для підтримки користувачів з тікет системою і faq довідником, інформаційний портал, сайт візитка для маленьких фірм і для великих компаній, інтернет магазин, з будь-яким дизайном, тематичний дизайн, кнопочки, ссилочку, фон, картинки, меню, все зможемо стилізувати під ваш стиль, також всілякий функціонал, коментування, підключення коментарів до різних соціальних мереж, інтегрувати лайки і репутацію, можливість залишити відгук з висновком зірочок в сниппет пошукової системи, репости в соц мережі, авто відправка електронного листа або смс при замовленні, фільтрація і сортування товару, тікет система на будь-яку платформу, і інший функціонал.

Доопрацювання сайту.

Доопрацюємо ваш сайт або проект, як на системі управлінням контентом так і на ФОРКОМ або інших платформах, доробка дизайну та функціоналу, можливе портування проекту в іншу, кращу середу.

Дизайн сайту під будь-які цілі.

Верстка і дизайн сайту, як з нуля так і робота по шаблонах, з можливість стилізовані сайту під свій стиль, також новинка на ринку, адаптивний дизайн (відмінне відображення сайту як на плазмі так і на маленькому екрані телефону). Індивідуальний дизайн для кожного замовника.

Обслуговування сайту.

Кожен сайт потребує своєчасному обслуговуванні, а також розвитку і оновленні інформації і можливостей, наприклад у вас змінилися товари в прайсі а на сайті вже застаріла інформація або контакти. Ми допоможемо вам в даному обслуговуванні сайту.

Розкрутка сайту і підняття рейтингу.

Кожен сайт потребує просування, бо по пошукових запитах він буде в самому кінці ранжирування, ну якщо звичайно вашому сайту ніжний пошуковий запит “Коньсобакакот купити”, просування відбувається в кілька етапів, в них включається: семантичне ядро, СЕО оптимізація, просування за допомогою посилань з соціальних мереж, тематичних сайтів, і інших секретів просування і нарощування рейтингу.

Реєстрація доменного імені.

Вибір і реєстрація доменного імені для сайту грає важливу роль, і про це свідчить технічна документація Googla, можна сказати коротко: як назвеш так і попливеш. Ми зможемо підібрати вам відповідне ім’я і зареєструвати його професійно.

Хостинг для сайту як мотор для авто.

Дуже важливу роль відіграє який ви хостинг виберете, у хостингу є багато характеристик які відобразяться на швидкості роботи сайту, часу відгуку, розташуванні його, часу доступності (безперебійної роботи), швидкість роботи сайту на хостингу відбивається на позиціях в пошуковій видачі. Ми підберемо вам найоптимальніший варіант за ціною якості.

Підтримка сайту.

Створення сайтів і корисні поради:

[Info] При створенні сайтів потрібно визначитися для чого вам сайт, які буде на ньому функції, що буде на сайті, уявити як користувач буде себе вести з наївним сайтом і функціями, контентом, що користувач буде робити після ознайомлення з сайтом. (По можливості зробіть замітки, вони допоможуть вебмайстру в створенні сайту. [/Info]

RemontPC 13 August 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 оценок, в среднем: 4.64 из 5)
Loading...

Leave a Reply