Ремонт компютера Полтава

Ремонт компютера Полтава
Коли комп’ютер при включенні не видає ніяких звуків (при справності, більшість комп’ютерів видають один звуковий сигнал), на екран виводяться помилки, запускається не з першого разу, глючить і вимикається, і при інших проблемах зв’язкових з ненормальною роботою персонального комп’ютера або ноутбука, нетбука , вам потрібно звернутися до нашого сервісу ми зможемо:

Діагностувати поломку будь-якого комп’ютерного компонента.
Усунути несправність, обміну або повернення.
Виправити все явні помилки як апаратні і програмні.
Апргейд ваш комп’ютер або ноутбук.
Виправити нормальне завантаження ОС.
Допоможемо вам вибрати надпотужний комп’ютер або сервер, ноутбук, за оптимальну ціну.


 

Можливо у вас вийшла з ладу ОС (операційна система) Windows?
установка виндовс.
Відновимо Windows.
Почистимо комп’ютер від вірусів.


Корисні поради по ремонту комп’ютера:

Коли комп’ютер видає не один звуковий сигнал, а два або більше, це означає що вийшов з ладу компонент комп’ютера, потрібно вимкнути вимикачем комп’ютер і від’єднати його від мережі, також запам’ятайте кількість і тривалість сигналів, це допоможе при діагностиці в комп’ютерному сервісі або самостійно.  

 

Коли комп’ютер включився а на моніторі нічого не відображає, не лякайтеся, вимкніть комп’ютер від мережі (з розетки), почекайте 1-2 хвилини, від’єднайте кабелі з’єднують комп’ютер-монітор, монітор-мережу (розетка), візуально огляньте, чи немає чорної гару на з’єднаннях, і підгоріла контактів, і заново підключіть, якщо проблема не вирішена не варто далі експериментувати якщо ви не фахівець в ремонті техніки.

 

Коли на синьому тлі з’явилися помилки, запишіть номер помилки, це може свідчити, в більшості випадків про збої в програмного забезпечення, і дуже рідко апаратного обладнання.

 

Коли комп’ютер вимикається коли в кімнаті дуже жарко це може свідчити про перегрів центрального процесора або відеокарти, для усунення несправності потрібно почистити комп’ютер, замінювати термопасту потрібно кожні 3-4 роки. (Чистити потрібно не тільки ЦП а й відеокарту, жорсткий диск, північний міст і обов’язково блок живлення)   

 

RemontPC 13 August 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 оценок, в среднем: 4.35 из 5)
Loading...

Leave a Reply