Як мені прискорити WiFi на ноутбуці?

Якщо ваш ноутбук мляво реагує на действія в   Інтернет-браузері, або поганий   бездротової сигнал. Бездротовий маршрутизатор посилає сигнал по повітрю.

Якщо ви далекі від маршрутизатора, або, якщо є багато перешкод між ноутбуком і маршрутизатором, сигнал не може бути достатньо сильним, щоб зробити з’єднання. Ви можете поліпшити бездротовий зв’язок на вашому ноутбуці декількома способами, в залежності від того, що є причиною проблеми.

Що вам знадобиться
Мережевий адаптер
Піднесіть ноутбук ближче до місця маршрутизатора для підвищення сигналу. Коли ноутбук і маршрутизатор знаходяться поруч один з одним, сигнал не повинен бути поганим, і сигнал повинен бути 90-100%. Ви також можете перемістити маршрутизатор ближче до ноутбука, якщо є можливість.

Зменшіть перешкоди поруч з вашим ноутбуком і маршрутизатором, якщо це можливо. Тримайте металеві предмети і електроніку в декількох Матрах від ноутбука під час роботи по WiFi, так як металеві предмети і електроніки може стати причиною виникнення перешкод, які можуть зробити сигнал слабший. Якщо у вас є доступ до маршрутизатора, перемістіть його подалі від металевих предметів і помістити його на підлогу або підніміть на Середньому висота, щоб поліпшити сигнал.

Виберіть інший бездротової канал, якщо у вас є доступ до маршрутизатора. Якщо ви намагаєтеся використовувати маршрутизатор і є близько бездротові маршрутизатори, які використовують той же канал, як ви, є перешкоди, що уповільнює вашого з’єднання. Переключіть канал і спробуйте отримати доступ Wi-Fi на вашому ноутбуці, щоб побачити, якщо є поліпшення.

Доступ до веб-інтерфейсу маршрутизатора, якщо це можливо, щоб змінити налаштування передачі. Багато маршрутизатори дозволяють збільшити потужність з веб-інтерфейсом, якщо ви відчуваєте повільний з’єднання Wi-Fi.

Придбайте новий мережевий адаптер для вашого ноутбука. Новий мережевий адаптер буде посилювати бездротове з’єднання між ноутбуком і бездротовий маршрутизатор.

Оновлюйте програмне обеспичение на бездротовий маршрутизатор і мережевий адаптер до свіжих версій, шляхом завантаження оновлення, з оф. сайтів проізводітілей.

RemontPC 13 December 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply