Відновлення системи для Latitude D610 Dell

Відновлення системи Latitude D610 Dell
Комп’ютер Dell Latitude D610 ноутбук оснащений розділом відновлення, щоб допомогти вам відновити систему на вашому комп’ютері. Відновлення системи є ефективним методом усунення неполадок, якщо ваш комп’ютер видає критичну помилку системи або заражений шкідливим ПЗ.

Використовуйте процес відновлення тільки як останній варіант вирішення проблеми, відновлення стирає всі файли і програми, що зберігаються на жорсткому диску вашого ноутбука.

Вимкніть всі: клавіатур, миша, принтер, MP3-плеєр або смартфон підключений до комп’ютера.

Перезавантажте комп’ютер і натисніть декілька разів “F8”, коли на екрані з’явитися логотип “Dell”. Відкриється “Додаткові варіанти завантаження”.

Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб виділити “Ремонт комп’ютера” і натисніть “Enter”.

Натисніть кнопку “RU Rusian” в меню “Налаштування” Мова і натисніть “Далі”. Введіть ім’я користувача і пароль адміністратора у вікні, потім натисніть кнопку “Далі”.

Натисніть на значку “Dell Factory Image Restore” і натисніть кнопку “Далі” у вікні. Поставте галочку на “Так, форматувати жорсткий диск і відновити програмне забезпечення системи до заводського стану,” і натисніть кнопку “Далі”, щоб розпочати процес відновлення системи.

RemontPC 16 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, в среднем: 4.33 из 5)
Loading...

Leave a Reply