Як Вимкнути ноутбук при закритті кришки ноутбука

Вимкнути ноутбук при закритті
Можна вимкнути Windows при закритті кришки вашого ноутбука. Змінити параметри в панелі управління. Windows 7 дозволяє вибрати опцію вимкнути ноутбук, коли кришка закривається. Є й Інші варіанти коли кришка ноутбука закривається: “Нічого не робити”, “Сплячий режим” і “Вимкнення”, “Режим глибокого сну”.

Ви можете самостійно встановити в windows, що б він вимкнувся, коли ваш ноутбук підключений до джерела живлення, або коли він працює від батареї. Зробіть ці настройки в панелі управління менш ніж за п’ять хвилин. Читайте більше як налаштувати виключення кришкою.

Натисніть на кнопку “Пуск”, “Панель управління”, “Система і безпека”, а потім виберіть “Параметри живлення”. Екран Параметри харчування дає користувачам можливість налаштувати параметри, до яких ноутбук буде дотримуватися, не витрачаючи заряд батареї в порожню.

Виберіть “Змінити настройки плану” або “Вибрати план живлення” екрану.

Виберіть “Змінити додаткові настройки живлення” з “Змінити настройки для плану” екрану.

Перейдіть на вкладку “Додаткові налаштування”, натисніть кнопку “Кнопки харчування і кришка”, а потім “дії при закрити кришки.” Виберіть “Вимкнути” на обох розділах “на батареї” і “Від мережі” в списках, що розкриваються. Натисніть кнопку “Зберегти налаштування”, щоб зміни вступили в силу. Наступного разу, коли ви закриваєте кришку вашого ноутбука, ноутбук автоматично вимикається.

RemontPC 13 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply