Як дізнатися, що пора міняти вентилятор в ноутбуці

Діагностика вентилятора на ноутбуці

Діагностики своїми руками
Ваш ноутбук, полягає в буквальному сенсі з сотні крихітних металевих деталей, які вміщуються в компактному корпусі, які працюють в унісон, щоб ноутбук працював як годинник.

Якщо ваш ноутбук працює без великих навантажень, однак, ви відчуваєте що нижня частина сильно гріється і ви Слиш гучний дзижчить шум – це внутрішній вентилятор, який працює, щоб остудити внутрішні деталі можуть бути вимиті комп’ютера, щоб запобігти пошкодженню жорсткого диска та інших компонентів. Якщо ваш комп’ютер занадто гарячий на дотик, але ви не чуєте свій вентилятор, його функція може бути порушена.

Спробуйте зв ноутбука, щоб відчути теплоту – якщо вже не тепло а Гаряча. Прислухайтеся до дзижчання вашого вентилятора. Якщо ви не чуєте його, і він не включається протягом хвилини, ваш кулер (вентилятор зламався).

Візьміть до відома будь-які несподівані перезавантаження або виключення ноутбука. Якщо вентилятор вашого ноутбука не працює, і ваш комп’ютер перегрівається, ваша операційна система завершує роботу, щоб запобігти пошкодженню інших елементів.

Якщо відчувається спад температури, і кулер почав працювати, він не є повністю справним. Якщо ви чуєте дзижчання вентилятора, але температура вашого комп’ютера, що не спускається – або, що ще гірше, поднімаеться вгору – ваш кулер точно зламаний або не виконує свої функції.

Віднесіть комп’ютер до фахівця з ремонту в найближчий зручний час. Регулярно піддаючи вашу систему впливу високих температур викликає швидкий знос жорсткого диска. Чим раніше ви вирішити проблему, тим менше ймовірність, що трапитися катастрофа для вашої ноутбука.

RemontPC 13 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, в среднем: 3.33 из 5)
Loading...

Leave a Reply