Як скинути ноутбук до заводських налаштувань Latitude E6500 Windows XP

Скидання до заводських налаштувань

Головний Командувач команди розробників “Star Trek: The Next Generation” зробив секретну кнопку, після натискання система відновитися до заводських налаштувань. Ваш Dell Latitude E6500 має щось дуже схоже з Dell Factory Image Restore розділ на жорсткому диску. Цією «таємницею кнопкою” можна скинути комп’ютер все налаштувань і конфігурацію, до того стану коли він зійшов із заводською лінії Dell …

Буде удалінно всі ваші дані. Скидання до заводських налаштувань, після чого перезавантажитися комп’ютер і встановить вам чисту операційної систему, він поставляється з з заводу, з Windows XP, Vista або windows 7.

Вимкніть комп’ютер. Натисніть кнопку живлення, а потім натисніть “F8” на клавіатурі, поки не з’явиться меню “Додаткові параметри завантаження”.

Виберіть “Ремонт комп’ютера” зі списку. Виберіть мову, який ви хочете використовувати в Windows, потім натисніть кнопку “Далі”. Введіть ім’я користувача і пароль та натисніть “OK”. Натисніть “Dell Factory Image Restore.”

Натисніть кнопку “Далі”, а потім прийняти попередження, що буде удаліна вся інформацію на комп’ютері. Натисніть кнопку “Далі” ще раз. Коли відновлення завершено натисніть “Готово”. Комп’ютер перезавантажиться в заводських свіжому стані.

RemontPC 13 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply