Як скинути до заводських налаштувань Latitude D420 Dell

Відновлення до заводських налаштувань Latitude D420 Dell
Той факт, що ви можете з легкістю відновити свій ноутбук Latitude D420 Dell, до заводського стану, яке ваш ноут отримав зійшовши з конвеєра заводу є свідченням прогресу і влади технології.

Якщо ви перебуваєте в гострому положення, і ви можете дозволити собі видалити всі дані на жорсткому диску, а потім приступити до відновлення заводського стану на вашому ноутбуці. Перш ніж зануритися у відновленні через заводську резервну копію, збережіть всі важливі дані з вашого комп’ютера на будь-який носій інформації, будь то флешка, диск, або інший комп’ютер.

Що вам знадобиться:
Dell диск відновлення
Dell Драйвера і утиліти на CD або USB

Вставте Dell диск відновлення в дисковод комп’ютера. Закрийте диск і перезавантажте комп’ютер. Як тільки комп’ютер починає завантажуватися натискаємо клавішу “F12” на клавіатурі, щоб завантажитися з диска відновлення.

Виберіть установку Windows XP і прийміть попередження, що будуть вилучені всі файли на вашому ноутбуці. Виберіть потрібну мову і введіть Windows Key, розташовану на наклейці на нижній частині комп’ютера. Зачекайте процес установки, після завершення комп’ютер буде перезавантажувати Windows.

Налаштуйте Windows з вашим ім’ям користувача і паролем. Як тільки установка Windows буде завершена. Видалити диска відновлення і вставте диск з драйверами і утилітами до Dell, що поставляється разом з ноутбуком. Виберіть потрібні для установки програми і драйвера для вашого ноутбука. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити установку. Вийміть диск з дисковода.

RemontPC 14 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply