Vuze якщо помилка зєднання що робити

клієнт бітторрент

Для досягнення максимальної швидкості скачування в програмі Vuze для скачування файлів по протоколу bittorent або будь-якої подібної програми, вам потрібно добре злився. Якщо скачують не можуть підключитися до вас, або сервер впав, не вистачає сидов (створюють) або ви перебуваєте перед брандмауером.

Перші два питання зазвичай приривают зв’язків взагалі, хоча проблема поганого з’єднання може вирішити сама, якщо ви залишите Vuze працює досить довго. Міжмережеві екрани можуть бути обійдені, відкривши відповідні порти, щоб дозволити вхідні з’єднання. Рішення проблеми…

Запустіть Vuze з меню Пуск. Натисніть на кнопку “Tools” і виберіть “Налаштування”.

Виберіть “Підключення”.

Запишіть порти, перелічені в “TCP Port Слухайте” і “UDP Слухайте порт.” Натисніть кнопку “X”, щоб закрити вікно.

Відкрийте браузер і введіть внутрішній IP-адреса на більшості роутерів адресу 192.168.0.1 для сторінки адміністрування роутера в навігаційній панелі. Якщо ви не впевнені в тому який IP-адреса, перевірте документацію, яка постачається разом із вашим маршрутизатором.

Увійти на сторінку адміністрування маршрутизатора, використовуючи ім’я користувача та пароль за замовчуванням. Ви можете подивитися на сторінці “Маршрутизатор за замовчуванням Паролі” на Portward.com.

Відкрийте вкладку “Firewall” або “Security” і натисніть “Налаштування”. Точна процедура для доступу до опції Налаштування будуть змінюватися, в залежності від вашого маршрутизатора марки і моделі.

Виберіть комп’ютер зі списку, якщо це можливо, а потім натисніть кнопку “Дозволити для окремих додатків.” Натисніть “Додати нове застосування.” Якщо ви бачите Vuze вже в списку, виберіть його і натисніть “Змінити”.

Введіть ім’я в полі, щоб допомогти вам згадати мета цієї зв’язку – наприклад, введіть “Vuze”, “Загальний доступ до файлів” або “Azureus”.

Введіть номер порту, записаний раніше.

Натисніть кнопку “Додати визначення” і натисніть кнопку “Назад”.

Натисніть “Готово”, щоб підтвердити. Перезавантажте Vuze. Натисніть кнопку “Допомога” і виберіть “NAT/Firewall Test”.

Натисніть кнопку “Test” і чекати результатів. Vuze повинні повідомити, “Все в порядку”. Якщо немає, знову увійдіть в маршрутизаторі і двічі перевірте настройки.

RemontPC 11 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, в среднем: 3.75 из 5)
Loading...

Leave a Reply