Причини Мій комп’ютер заїкатися при відтворенні звуку?

Причини заїкання звуку
Заїкається, постійні паузи, перерви у відтворенні, клацання і все трапляється коли комп’ютер відтворює звук. Може бути безліч факторів, звукові заїкання, як правило, зводяться до того що центральний процесор комп’ютера перевантажений, або підключення до Інтернету нестабільної або маленька швидкість.

Питання про принцип відтворення звуку
Як ваш комп’ютер працює за лаштунками, щоб доставити звук контент з медіа-плеєрів, додатків і веб-сайтів, несправності або нестача оперативної пам’яті, центральний контролер обробки і доступу до жорсткого диска. Згодом, можуть бути витоку пам’яті, неефективне кодування і навіть випадкові події, такі як незначні перепади напруги або статичні розряди, коли комп’ютер комп’ютер работает.Прі Перезавантаження комп’ютера очищається оп. пам’ять та інші ресурси. Якщо ви помітили аудіо заїкання, коли комп’ютер був включений тривалий временя, перезавантаження може усунути проблему.

справа драйверів
Звук обробляється комп’ютером використовуючи спеціалізовані комп’ютерні чіпи на звуковій карті або материнської плати. Ці чіпи працюють з різними конфігураціями комп’ютерів. Наприклад, звукова карта, яка працювала з Windows Vista може ще працювати з Windows 8, але вона потребує іншого наборі інструкцій, званими драйверами, для роботи з новою операційною системою. Заїкання також може бути симптомом несумісності або помилку драйвера, навіть якщо ви не зробили ніяких змін В налаштуваннях системи. Скачайте з сайту виробника вашої звукової карти самие свіжі оновлення драйвера, який може бути встановлений вручну або за допомогою Windows Update.

Причина У програмі
Комп’ютерні програми, браузери та програми вимагають періодичного поновлення, щоб продовжити безперебійну роботу. У багатьох випадках звукові проблеми виникають іза програми, що викликає надзвичайно велику витрату ресурсів. Браузери, зокрема, представляти проблему, так як кількість встановлених плагінів і відкритих вкладок, можуть перевантажувати комп’ютер. Спробуйте відключити плагіни і закрити вкладки, щоб поліпшити продуктивність. Очищення кеша браузера та файлів може також поліпшити відтворення веб-аудіо.

Підключення до інтернету
Інтернет-радіостанцій і інші джерела аудіо контенту на пряму залежать від пропускної здатності інтернет-соідіненія. Перебої в звуковому потоці може привести звук до пауз, зупинка, і заїкання. Перезавантаження модему і маршрутизатора може допомогти, і підключення до комп’ютера за допомогою мережевого кабелю забезпечує швидку швидкість передачі даних, ніж Wi-Fi. Деякі звукові карти мають спеціалізовані програм для управління відтворенням, це може бути причиною, скористайтеся панеллю керування для збільшення звукового буфера. Це дозволить вашому комп’ютеру, зберігати більше даних, щоб згладити будь-які затримки в доставки даних.

RemontPC 14 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply