Як відновити AcroRd32.exe

Як відновити AcroRd32.exe
AcroRd32.exe це ім’я процесу програми Acrobat Reader. Acrobat Reader відкриває PDF документи, для того щоб ви могли прочитати їх. Проте, коли ви закриваєте вікно PDF, процес AcroRd32.exe залишатиметься відкритим до тих пір, поки не перезавантажте комп’ютер.

Це може привести до використання пам’яті комп’ютера і сповільнювати роботу комп’ютера. Ви можете виправити AcroRd32.exe помилку самостійно.

Натисніть на кнопку “Пуск”, “Всі програми”, “Adobe”, то “Adobe Reader”, щоб відкрити програму.

Перейдіть на вкладку “Правка” у верхній частині екрану і курсор вниз, щоб “Налаштування” і натисніть на нього.

Перегляд “Інтернет” посилання на лівій стороні екрану і натисніть на неї, щоб відкрити параметри веб-браузер для Adobe Reader.

Натисніть на кнопку “Display PDF в браузері” прапорець, щоб відключити опцію. Це дозволить заборонити Adobe Reader відкривати PDF документи через браузер.

Натисніть Ctrl + Alt + Delet Це відкриє диспетчер задач Windows. Після того, як відкриється диспетчер задач, перейдіть на вкладку “Процеси” у верхній частині диспетчера задач. Знайдіть процес “AcroRd32.exe” і натисніть на нього, щоб вибрати його. Натисніть кнопку “Завершити процес”, щоб зупинити процес. Це повинно звільнити оперативну пам’ять комп’ютера, а також зменшити споживання опіратівкі Adobe Reader, відкривши PDF документ через браузер.

RemontPC 16 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, в среднем: 3.80 из 5)
Loading...

Leave a Reply