Як видалити з браузера Zugo

видалити панель інструментів з браузера

Панель інструментів Zugo є плагіном для браузера, який змінює домашню сторінку браузера за замовчуванням на bing.com. Плагін також уповільнює комп’ютер. Більшість людей установают панель інструментів Zugo після пропозиції зробити це на веб-сайтах, які пропонують безкоштовні подарунки або ті, які вимагають установку Zugo для того, прочитати інформацію на сайті.

Ви можете видалити Zugo з ПК, використовуючи Internet Explorer і програма Редактор реєстру.

Відкрийте Internet Explorer на вашому комп’ютері. Натисніть кнопку “Інструменти” у верхньому меню виберіть “Управління надбудовами”.

Клацніть правою кнопкою миші “Zugo” у вікні і виберіть “Вимкнути всі”. Натисніть “Закрити” в нижній частині вікна.

Натисніть “Windows” на вашій клавіатурі і перейдіть до “Windows Explorer.” Натисніть, щоб відкрити його, а потім перейдіть до “C: \ ProgramFiles \ SearchToolbar.” Двічі клацніть на значку “Вилучити” і дотримуйтесь інструкцій.

Натисніть “Windows” на вашій клавіатурі знову і натисніть “Виконати”, введіть “Regedit” і натисніть “Enter”, щоб відкрити редактор реєстру.

Двічі натисніть кнопку “HKEY_CURRENT_USER” в лівій панелі вікна, яке з’являється, а потім двічі клацніть “Програмне забезпечення”. Клацніть правою кнопкою миші папку “Zugo”, потім натисніть “Видалити”. Натисніть кнопку “X” у верхньому правому куті редактора реєстру, щоб закрити його.

Відкрийте Firefox. Відкрийте меню налаштувань. Не звертайте уваги на попередження і жсмте продоліжть. Прокрутіть вниз, на сторінці, яка з’являється, клацніть лівою кнопкою миші на “Скинути налаштування за замовчуванням”. Всі сліди Zugo тепер видалені з вашого комп’ютера.

RemontPC 13 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Leave a Reply