Як мені включити Звук на комп’ютері?

Включити звук на компютері (вирішено)
Поки ваш комп’ютер має робочу звукову карту, ви можете підключити набір комп’ютерних колонок або комп’ютерні навушники до вашого Плок комп’ютера, щоб слухати звук. Якщо звук не воспрізводіться, у вас є кілька варіантів для вирішення проблеми, які можуть допомогти вам визначити проблему …

Динаміки можуть бути встановлені не правильно або комп’ютерні звукові настройки можуть бути неправильними. Ви також можете мати проблеми з апаратним забезпеченням звукової карти комп’ютера.

Підключіть до комп’ютера колонки проводом В звукове гнздо на тильній стороні (Разем зеленого кольору). Переконайтеся, що динаміки включені В сетіь і натиснута кнопка харчування.

Натисніть на іконку “Звук” “Іконка У вигляді динаміка” в панелі завдань вашого комп’ютера (справа внизу). Переконайтеся, що повзунок гучності вгорі і динамік не перекреслять червоною Лінина.

Клацніть правою кнопкою миші значок Звук і виберіть “Відтворення пристроїв.” Переконайтеся, що ваші колонки або навушники мають зелену галочку поруч з ними в списку пристроїв. Якщо вони не мають позначку, клацніть правою кнопкою миші і встановіть “Встановити як пристрій за умовчанням”, а потім натисніть кнопку “OK”, щоб внести зміни.

Перевірте звукової карти
Натисніть кнопку “Пуск”, клацніть правою кнопкою миші “Комп’ютер” і виберіть “Властивості”.

Натисніть кнопку “Диспетчер пристроїв” в меню справа. Це показує обладнання, встановлене на вашому комп’ютері.

Натисніть знак “+” поруч з “звук, відео та ігрові контролери”. Якщо звукова карта не з’являється в цьому розділі, ваш комп’ютер не може розпізнати звукову карту взагалі. Це може зажадати від вас заново встановіть звукову карту в комп’ютері або замінить його з новою картою або якщо немає її і є жовтий знак В загальному списку означає невстановленого драйвер до звукової карти.

Клацніть правою кнопкою миші звукову карту. Виберіть “Властивості”, якщо ви бачите жовтий знак поруч з ім’ям звукової карти. Це допомагає визначити проблему. Часто, ви можете завантажити і встановити нові драйвери для вашої звукової карти з сайту виробника звукової карти для усунення проблем з обладнанням.

RemontPC 13 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply