Як відновити AcroRd32.exe

Як відновити AcroRd32.exe
AcroRd32.exe це ім’я процесу програми Acrobat Reader. Acrobat Reader відкриває PDF документи, для того щоб ви могли прочитати їх. Проте, коли ви закриваєте вікно PDF, процес AcroRd32.exe залишатиметься відкритим до тих пір, поки не перезавантажте комп’ютер.
Продовжити читання

Як виправити помилку 301

Як виправити помилку 301
Якщо на вашому комп’ютері з’являється помилка 301, це пов’язано з правами доступу або пошкодження системних файлів. Якщо ви негайно не усунути цю помилку, це може привести до додаткових проблем системи: синій екран, апаратні проблеми, зависання програм, помилки установника, випадкові зупинки, зависання системи і комп’ютер повільно працює, це загальні симптоми Помилки 301.
Продовжити читання

Як правильно виставити час на вхідну пошту

Як правильно виставити час на вхідну пошту
Вхідна електронна пошта з неправильно виставлених часом може ввести в оману, і складно зрозуміти коли прийшов лист, коли ви отримали електронного листа.
Продовжити читання

Причини Мій комп’ютер заїкатися при відтворенні звуку?

Причини заїкання звуку
Заїкається, постійні паузи, перерви у відтворенні, клацання і все трапляється коли комп’ютер відтворює звук. Може бути безліч факторів, звукові заїкання, як правило, зводяться до того що центральний процесор комп’ютера перевантажений, або підключення до Інтернету нестабільної або маленька швидкість.

Продовжити читання

Як мені включити Звук на комп’ютері?

Включити звук на компютері (вирішено)
Поки ваш комп’ютер має робочу звукову карту, ви можете підключити набір комп’ютерних колонок або комп’ютерні навушники до вашого Плок комп’ютера, щоб слухати звук. Якщо звук не воспрізводіться, у вас є кілька варіантів для вирішення проблеми, які можуть допомогти вам визначити проблему …

Продовжити читання

Як видалити з браузера Zugo

видалити панель інструментів з браузера

Панель інструментів Zugo є плагіном для браузера, який змінює домашню сторінку браузера за замовчуванням на bing.com. Плагін також уповільнює комп’ютер. Більшість людей установают панель інструментів Zugo після пропозиції зробити це на веб-сайтах, які пропонують безкоштовні подарунки або ті, які вимагають установку Zugo для того, прочитати інформацію на сайті.
Продовжити читання

Vuze якщо помилка зєднання що робити

клієнт бітторрент

Для досягнення максимальної швидкості скачування в програмі Vuze для скачування файлів по протоколу bittorent або будь-якої подібної програми, вам потрібно добре злився. Якщо скачують не можуть підключитися до вас, або сервер впав, не вистачає сидов (створюють) або ви перебуваєте перед брандмауером.
Продовжити читання

How to remove 6000 unnecessary entries from the windows 8 registry

Speed up windows 8

In there are many shortcomings, and here is one of them I found, and I propose a solution.
Download the program IObit Uninstaller  (A useful utility for removing unnecessary or undelete files and programs)
Install, start, click on the menu Win Manager > Annexes
Clicking on the app Bing, Push Uninstall
Продовжити читання