Мій ThinkPad T60 перегрівається

перегрів ноутбука

Якщо ваш Lenovo T60 ноутбук починає перегріватися, ви повинні негайно вирішити цю проблему. Даючи йому працювати перегрітою протягом тривалого періоду часу може призвести до серйозного пошкодження процесора (CPU), жорсткого диска, материнської плати і інші життєво важливі компоненти.

Перегрів T60 може бути результатом будь-якої з кількох проблем або збоїв в роботі компонентів. Усунути проблему.

Чистка lenovo t60
T60 легкий і портативний. Це важливо, його потрібно тримати в чистоті, особливо якщо ви використовуєте його на відкритому повітрі. Якщо Т60 експлуатуєте в пильної середовищі, ретельно очистити його. Використовуйте чисту суху тканину для зовнішньої очистки, балончик зі стисненим повітрям для клавіатури і петель і м’яким миючим засобом для екрану. Брудний T60 буде перегріватися і може викликати інші несправності.

В BIOS
Базова система введення / виведення (BIOS), працює на прошивці вбудованого в чіп BIOS на материнській платі. В BIOS активує процесор і завантажує операційну систему. Іноді оновлення операційної системи викличе команди різних BIOS що призводить до збільшення факторів навантаження на процесор. Це може привести до перегріву. Рішення перевірити на веб-сайті Lenovo, прошивки BIOS на нові версії. Якщо ваш BIOS потребує оновлення, завантажити і встановити його відповідно до інструкцій з сайту Lenovo.

Може зламався вентилятор
Якщо це не дає бажаного, перевірте вентилятор. Помістіть кінчики пальців над випускним отвором, розташований на лівій задній стороні корпусу. Ви повинні відчувати гаряче повітря, що йде від кулера. Можливо, доведеться почекати кілька хвилин, поки T60 нагріється. Приклади вухо поруч з випускним отвором. Ви повинні почути звук крутіння лопаті вентилятора. Якщо немає, вимкніть T60, від’єднайте зарядний пристрій кабель живлення змінного струму та вийміть акумулятор. Закрийте екран і включіть апарат і видаліть гвинти. Вентилятор в верхньому правому куті безпосередньо зліва від випускного отвору. Видалити всі видимі пилу і бруду, зібраної всередині і навколо вентилятора за допомогою балончика із стислим повітрям, також можна взяти вушні палички з ватою на кінці і змочити 96% спиртом і акуратно витирати пил, бруд. Повертайте лопаті вентилятора, якщо обертається туго то смажте за допомогою комп’ютерної мастила яка стійка до нагрівання або наприклад, WD-40. Якщо лопаті вентилятора заклинило, заменітье вентилятор.

процесор
Якщо ви все ще відчуваєте перегріву, перевірте радіатор, що покриває процесор. Подивіться на наявність тріщин або просторів між основою радіатора і верхньої частини процесора. Спробуйте покачати радіатор злегка одним пальцем. Якщо ви виявити будь-який рух, обережно зніміть тепловідвід, відкрутивши гвинти і за допомогою інструментом з тонким лезом, щоб від’єднати тепловідвід (радіатор) від верхньої частини процесора; очищення поверхонь і обезжірте і встановіть радіатор на процесор з термопастою. Переконайтеся, що процесор міцно прикріплені до материнської плати, обережно натискаючи на верхній частині радіатора після використання термопасти.

Якщо питання залишається невирішеним, можливі інші несправності, наприклад вихід з ладу північного моста.

RemontPC 12 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 3.50 из 5)
Loading...

Leave a Reply