Чому USB не працює?

Чи не працює usb
Якщо підключений пристрій не є джерелом проблеми, є кілька можливих причин чому не працює Universal Serial Bus (USB) порт. Порти USB комп’ютера можуть не працювати через: внутрішніх проблем з обладнанням, неправильного конфігурування програмного забезпечення, проблеми з підключеним пристроєм або використання несумісного USB кабелю.

Раніше підключений пристрій до USB порту яке працювало без проблем можуть не працювати через підключені пізніше несправних або несумісні пристрої, так написано на Сайті Microsoft, навіть після відключення. Щоб виправити це, вимкніть комп’ютер і запустити його знову. Ще одна проблема в тому, що якщо пристрій швидко підключити і відключити ето може привести порт USB до помилки підключення. Повторне підключення пристрою і сканування змін в обладнанні, перезапуск системи або скидання контролера USB може виправити цю проблему і зробити USB порти знову работаюших, відповідно до інформації від Microsoft.

Конфігурація програмного забезпечення
Інші основні причини які не працюють USB портів: недопустимі параметри програмного забезпечення і налаштування операційної системи. Проблема може бути пов’язано з настройками, якщо ви недавно додали новий порт або пристрій, і встановлена ​​нова операційна система або ви внесли інші істотні зміни в налаштування комп’ютері. Налаштування в панелі управління, диспетчера пристроїв або програми. Це також можливо, що комп’ютер все ще потребує драйвера для USB-порту, пристрої або контролера. Крім того, в комп’ютері може бути вірус, який заважає роботі деяких устройст або USB портів.

апаратні проблеми
Хоча проблеми з програмного забезпеченням або пристроями, як правило, найбільш часто створюють проблеми, ніж апаратний збій, але етот варіант не може бути виключений. Може бути Провід підключення від порту USB до материнської плати від’єднався. Інші потенційні апаратні причини включають пошкодження портів або неіснуючої контролера USB. Також можливо, що порти просто потрібно почистити.

інші причини
Підключення неправильний тип кабелю USB. Використання високошвидкісне пристрій з кабелем USB низькій швидкості, так написано на сайті Microsoft. Деякі старі операційні системи не підтримують USB, тому порти не будуть працювати, і подавати живлення на пристрій. Для з’ясування можливих причин, зверніться до інструкцій по експлуатації комп’ютера, що підключаються устройст і будь-яких інших додаткових USB обладнань, які ви зможете знайти на офіційному сайті виробника.

RemontPC 14 January 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Нет оценок)
Loading...

Leave a Reply