Налаштування мереж Полтава


настроювання мереж в Полтаві

Послуга Налаштування мереж від DoktorWEB

Створення мереж нашими фахівцями залежить тільки від ваших вимог і матеріальних можливостей.
Налаштування мережі, як апаратна так і програмна, первинна або вторинна створення конфігурації мережі, глобальної мережі та локальної.
Обслуговування мережі мереж, можлива і на постійній основі, так і одноразово, усунення критичних проблем в обладнанні і на програмному рівні.
Адміністратірованіе мереж, як постійно так і одноразово, також віддалене адміністратірованіе, якщо це можливо.
Перевірка безпеки мережі, на наявність незахищених вузлів і мережевого програмного забезпечення, вбережи свій бізнес або особисте життя від хакерів.
Підключення комп’ютера до Інтернету, всілякі види підключення до глобальної мережі (інтернет), через dialap, wiwi, lan, 3g, cdma, gprs, gsm, роутери та модеми, скористайся сучасними технологіями, які не отставай від життя.
Установка і настройка мережевого програмного забезпечення, як простого, брандмауер, антивірус, utorent, фаєрвол, так і спеціалізованого, ftp клієнтів, ssh клієнтів, для моніторингу мереж, для роздачі про обрізки каналів пропуску і т.д. .

Налаштування мережі не складне завдання

Для просунутого користувача але можна упустити деякі моменти настройки і ваш більш досвідчений сусід або конкурент легко може підключитися до мережі або вкрасти персональні дані, такті як ваші паролі від інтернет банкігу, пошти, соціальних мереж, або просто сфішіть номер кредитки і пін коли ви розплатитеся в інтернеті. Якісно налаштувати мережу це мистецтво.

Обслуговування мережі річ тонка

Мережа та всі компоненти в ній вимагають обслуговування, навіть домашня мережа між двома комп’ютерами і інтернетом вимагає своєчасного обслуговування, оновлення мережевого ПО, зміні паролів і пароля на доступ, наприклад wifi, при неправильно налаштованому роутере можна дізнатися ваш пароль і непомітно користуватися вашим інтернетом за який платите ви, або при старому По теж є ризики.

адміністратірованіе мереж вимагає системного адміністратора

Ми можемо надати вам системного адміністратора, як тимчасово так і для постійної роботи у вашій фірмі, у нас є висококваліфіковані фахівці які вміють не тільки допомагати бухгалтеру включити принтер в розетку а й можуть вирішувати складні завдання, такі як блокування DOS атак, відновлення бази 1С з зламаного комп’ютера, усунення несправностей сервера, настройка і налагодження спам фільтрів і брандмауера, вміють все що повинні вміти системні адміністратори.

Підключення до Інтернету річ корисна

Якщо у вас приватний сектор і ви думаєте що ви не можете підключити нормальний інтернет в глибоко помиляєтеся, глобальну мережу інтернет підключити можна, через стаціонарний телефон, за допомогою ADSL модему, швидкість буде близько 5 мегабіт, за допомогою 3g CDMA модему, швидкість буде близько 6 мегабіт, також є Wifi підсилювачі, добити Wifi-му можна за 1000 метрів, швидкість близько 20 мегабіт, також підключити інтернет в приватному будинку допоможе супутникова тарілка і спец модем, і на худий кінець можна підключити мобільний телефон і у вас буде інтернет по протоколу GPRS (більшість телефонів його підтримують.

Будь-яка проблема пов’язана з налаштуванням мережі і мережу обладнання вирішується дзвінком нам.
При обслуговуванні на постійній основі або по спец договором у вас з’явитися можливість дзвонити майстрові в будь-який час доби (цілодобово)
Виїзд безкоштовний по місту Полтава

RemontPC 13 August 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, в среднем: 4.33 из 5)
Loading...

Leave a Reply